INFORMACJA - SIERPIEŃ 2022

Utworzono dnia 25.07.2022

INFORMACJA DLA RODZICÓW NA SIERPIEŃ 2022

Dyrektor Samorządowego Przedszkola w Międzylesiu informuje, że w związku z trwającymi pracami remontowymi, przedszkole zamknięte będzie do 31 sierpnia 2022 r.

Rodzice, którzy zgłosili pobyt dzieci na m-c sierpień, proszeni są o przyprowadzanie dzieci do budynku Samorządowej Szkoły Podstawowej w Międzylesiu, ul. B. Chrobrego 2.

Dzieci będą miały zapewnioną opiekę, ale bez wyżywienia (nasza tradycyjna kuchnia zostaje zawieszona). W związku z powyższym należy wyposażyć dziecko w suchy prowiant na dwa lub trzy posiłki (zależnie od pobytu dziecka w placówce).

Dzieci przebywać będą w sali nr 102, parter budynku szkoły -  wejście boczne z lewej strony budynku (od strony szatni).

Nasz nr telefonu na ten okres pozostaje bez zmian: 74 / 8 126 358 (w razie pilnej potrzeby w sprawie dziecka, nauczyciel opiekujący sie dziećmi, będzie dzwonił do rodzica). W przypadku problemu skontaktowania się z przedszkolem, możliwe jest przekazanie informacji drogą mailową: samorzadowe.przedszkole@interia.pl

Jednocześnie dziękuję wszystkim rodzicom za zrozumienie i aprobatę do wszystkich zmian jakie czekają Nas w czasie trwania remontu przedszkola.

Małgorzata Strzelczyk