Współpraca polsko - czeska

PODSUMOWANIE PROJEKTU "KULTUROWE SPOTKANIA Z BOLKIEM I LOLKIEM ORAZ KRECIKIEM, MIĘDZYLESIE - KRALIKY"

(załącznik zdjeciowy)

Podsumowanie projektu Międzylesie- Kraliky odbyło się 26.11.2021r. Z powodu na sytuację pandemiczną spotkanie odbyło się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Międzylesiu. W spotkaniu uczestniczyło 150 osób. Zaproszone przedszkole z Kralik ze względu na ogłoszone obostrzenia nie wzięło udziału w spotkaniu. W wydarzeniu wzięli udział zaproszeni goście: przedstawiciele władz, dyrektorzy placówek, nauczyciele oraz dzieci i ich rodzice. Uroczystość rozpoczęła się od prezentacji multimedialnej, przygotowanej z wykorzystaniem zestawu tablicy interaktywnej, w której zostały zaprezentowane zrealizowane podczas projektu działania. Na spotkaniu została dokonana ewaluacja projektu wraz z jej efektami. Na tablicach ekspozycyjnych zostały powieszone zdjęcia oraz prace plastyczne wykonane w ramach ogłoszonego konkursu „Bohaterowie bajek, Polska- Czechy”. Spotkanie umilił występ dzieci, które przygotowały program artystyczny w języku polskim i czeskim oraz przedstawienie powstałe na warsztatach teatralnych. Do realizacji tego działania wykorzystano: laptop, sprzęt nagłaśniający, dysk przenośny, aparat fotograficzny, flagi. Ze środków projektu został zapewniony słodki bufet, kawa, herbata oraz cukierki, owoce i soki dla dzieci. Ponadto odbyła się także degustacja potraw polskich i czeskich.

Realizacja projektu- zdjęcia

Utworzono dnia 30.12.2021, 11:15

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.