Gr. II Małpki, wycowawcy p. Kasia i p. Ola

Grupa Małpki to bardzo aktywne dzieci 5 - letnie. Grupa liczy 25 dzieci, w tym 13 dziewczynek i 12 chłopców. W większości są to dzieci, które uczęszczały już do przedszkola. Dwoje chłopców rozpoczęło edukację w tym roku, ale już bardzo dobrze odnajdują się w przedszkolnej rzeczywistości. Wszyscy chętnie biorą udział w różnych aktywnościach, a najbardziej lubią zajęcia ruchowe. Dzieci chętnie odkrywają świat poprzez uczestnictwo w zajęciach dydaktycznych, ale również w trakcie zabaw zorganizowanych i swobodnych. Są grupą zgraną i chętną do współpracy, bardzo lubią wyzwania grupowe. Wychowankowie wspierają się wzajemnie i zawsze służą pomocą zarówno rówieśnikom, jak i młodszym przedszkolakom oraz dorosłym.