NABÓR DO SAMORZĄDOWEGO PRZEDSZKOLA W MIĘDZYLESIU

Zapis dziecka do przedszkola.

Informacje ogólne.

Samorządowe Przedszkole w Międzylesiu przyjmuje dzieci w wieku 3,4,5 i 6 lat.

Przedszkole, w pierwszej kolejności, na podstawie Deklaracji ustala z rodzicami dzieci uczęszczających do przedszkola, chęć kontynuowania wychowania przedszkolnego w nowym roku szkolnym.

Deklarację rodzice składają w ciągu 7 dni (roboczych) przed rozpoczęciem rekrutacji.

W oparciu o złożone deklaracje ustala się liczbę wolnych miejsc w przedszkolu.

Nabór nowych dzieci do Samorządowego Przedszkola w Międzylesiu trwa od połowy lutego
do połowy marca każdego roku.

Wnioski, rodzice pobierają w przedszkolu (lub na stronie internetowej przedszkola). Wypełniony wniosek wraz z załącznikami (niezależnie, czy są wypełniane, czy też nie) rodzic składa w nieprzekraczalnym terminie zgodnie z harmonogramem rekrutacji wprowadzonym Zarządzeniem Burmistrza Miasta i Gminy Międzylesie.

Kolejne działania rekrutacyjne należą do powołanej przez Dyrektora Samorządowego Przedszkola w Międzylesiu  Komisji, która na podstawie kryteriów określonych ustawą Prawo oświatowe oraz kryteriów ustalonych przez Gminę Międzylesie, kwalifikuje i przyjmuje dzieci do przedszkola.

Kryteria uwzględnione są w druku wniosku o przyjęcie do przedszkola.

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.