Zajęcia otwarte dla rodziców

Utworzono dnia 02.04.2024

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „część Drodzy Rodzice !!! Dnia 14 marca 2024. odbyło się zebranie na temat ,Gotowość szkolna u dzieci' udziałem pedagoga. Kontynuując część teoretyczną zapraszamy na prakty czną, formie zajęć otwartych dla rodziców. Zajęcia poprowadzą nauczycielki poszczególnych grup przedszkolnych. Na zajęciach będzie można wziąć czynny udział pracując własnym dzieckiem w kierunku rozwijania gotowości szkolnej. Zajecia odbÄ™dÄ się w nastÄpujÄcych datach: -10 kwietnia 2024 (Åroda), godzina 9:30: grupa "Małpki", grupa "Mrówki" grupa IV "Słoneczka" -11 kwietnia 2024 grupa "Sówki" grupa ,Żabki" (czwartek), godzina 9:30: z poważaniem Małgorzata Strzelczyk Dyrektor Samorządowego Przedszkola w Międzylesiu”

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.