Utworzono dnia 22.09.2023

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat...." Cytat Janusza Korczaka jest ponadczasowy i zawsze aktualny. Dlatego staramy się dołożyć wszelkich starań, aby nasze dzieci zawsze miały uśmiech na twarzy. Początki roku szkolnego mogą być trudne, zwłaszcza dla dzieci, które pierwszy raz przekroczyły próg przedszkola. Dokładamy wszelkich starań, aby wspólnie spędzony czas był owocny i atrakcyjny dla naszych maluchów. Dzięki zróżnicowanym atrakcjom jest to możliwe, a takie zapewniamy dzieciom przy każdej możliwej okazji. Oprócz ciekawych zajęć każdego dnia, świętowaliśmy w naszej placówce Dzień Przedszkolaka, który jak zawsze odbył się 20. września. Nie zabrakło w tym dniu zabaw, konkursów, nagród, upominków oraz świetnej zabawy!

Utworzono dnia 19.10.2023, 17:24

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.