Utworzono dnia 01.06.2023

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat..."  Radość dziecięca sprawia, że świat staje się piękniejszy, więc tym bardziej staramy się, aby dziecięcych radości nie brakło każdego dnia. W dzisiejszym dniu składamy szczególne życzenia dla wszystkich dzieci tych mniejszych i tych większych! A w naszym przedszkolu bawiliśmy się z tej okazji przy wielu atrakcjach: dmuchany zamek, animacje z Myszką Minnie, spacer z Alpakami, warsztaty kowalstwa, zumba, tory przeszkód i pyszne przekąski, a na koniec odwiedziły nas znane postacie bajkowe. Dziękujemy wszystkim gościom :)

Wynajem dmuchanej zjezdżalni oraz gadżety dla dzieci finansowane ze środków Programu Aktywizacji Obszarów Wiejskich.

Utworzono dnia 01.06.2023, 17:58