Utworzono dnia 15.01.2024
"Jednymi z najlepszych pedagogów na świecie są dziadkowie”- Karol W., Shedd.
Wszyscy o tym wiemy, że dziadkowie najbardziej kochają swoje wnuki i wiedzą też o tym nasze przedszkolaki. W ramach podziękowania za dobroć i miłość, jaką dzieci otrzymują, każda grupa zaprosiła do przedszkola Babcie i Dziadków na występy artystyczne. W trakcie przygotowanych występów w każdej grupie przedszkolnej dzieci zaprezentowały wiersze, piosenki, tańce a także inscenizacje teatralne. Wszystkie dzieci z wielką radością przywitały swoich ukochanych dziadków i z wielkim zaangażowaniem przedstawiły programy artystyczne , następnie z wielką radością zaprosiły swoich gości do wspólnej zabawy. Była radość, wzruszenia a także ogromna duma z naszych dzielnych przedszkolaków! Przy okazji składamy jeszcze raz najlepsze życzenia dla wszystkich Babć i Dziadków.

Dzień Babci i dziadka

Utworzono dnia 14.01.2024, 13:57