Aktywni rodzice

Utworzono dnia 15.10.2022

Staramy się dopełniać wszelkich starań, aby nasze przedszkolaki poznawały otaczający świat dzięki przekazywanej im wiedzy, ale zwłaszcza poprzez ich własną aktywność. Pomagają nam w tym nasi wspaniali rodzice, z którymi nawiązujemy współpracę przy każdej możliwej okazji.

Grupa Ananski została zaproszona na lekcję matematyki, która została przeprowadzona przez pana Władysława Broszko. Podczas jej trwania dzieci uczyły się programowania. Pomógł im w tym mały, ale za to bardzo inteligentny robot ,,Ozobot". Lekcja bardzo nam się podobała, dziękujemy panu W. Broszko oraz uczniom klasy 6.

Grupę Świetliki odwiedziła Pani Regina Martyn,  ekspedientka ze sklepu w Międzylesiu. Dzieci poznawały zawody, w których pracują ich rodzice. Grupa Świetliki z zaciekawieniem słuchała Pani Reginy, która opowiadała o swojej pracy. Na końcu czekała niespodzianka: pyszne pączki, którymi przedszkolaki były zachwycone. Mniam... Dziękujemy!

Aktywne Świetliki odwiedził również Pan policjant, który opowiedział dzieciom o swojej pracy i o tym jak mają się zachowywać, aby były bezpieczne. Dzieci otrzymały kamizelki odblaskowe, które mają im zapewnić bezpieczniejsze spacery. Poznały również atrybuty policjanta i mogły z bliska przyjrzeć się narzędziom pracy policjanta. Dziękujemy bardzo Panu Tobiasz Fąfara za wizytę i przekazane informacje.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne wizyty.

GALERIE:

Świetliki