AKCJA EKOLOGICZNA "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci"

Utworzono dnia 20.02.2022

Celem akcji "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”  jest zachęcenie dzieci do promowania zachowań proekologicznych oraz podnoszenia świadomości ekologicznej na temat szkodliwości składowania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. W zamian za uzbierane kilogramy elektrośmieci przedszkole otrzyma nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego,  materiałów biurowych i tuszy lub tonerów. Z ubiegłorocznej akcji zakupiliśmy siatki do piłek, linę oraz ringo do zabaw sportowych w sali i na placu zabaw.

Każda osoba zainteresowana oddaniem zużytego sprzętu na rzecz przedszkola przyczynia się nie tylko do poprawy jakości naszego środowiska, ale również ma możliwość pozbycia się niepotrzebnych, zalegających sprzętów.

Główne korzyści to:

• możliwość nieodpłatnego oddania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego przez każdą osobę prywatną bądź firmę
  • edukacja społeczności lokalnych na temat szkodliwego wpływu na środowisko składowanych elektrośmieci
  • za uzbierane kilogramy szkoły otrzymują nagrody w postaci sprzętu sportowego, materiałów biurowych lub tuszy/tonerów.

TERMIN - Elektrośmieci należy składać w wyznaczonym miejscu na terenie przedszkola do dnia 11.03.2022r. (termin może zostać skrócony lub wydłużony)

W załączniku znajduje sie wykaz sprzętu, który może być składowany.

Zapraszamy do udziału w AKCJI :)

UWAGA: przedłużamy termin składania elektrośmieci  - do 25.03.2022 r. (piątek)

ZAŁĄCZNIKI:

• Załącznik
    Utworzono dnia 20.02.2022, Format: brak danych, Rozmiar: brak danych

Lista wydarzeń w miesiącu Styczeń 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.