Informacje organizacyjne dla ogółu Rodziców na rok szkolny 2021-2022

Utworzono dnia 26.08.2021

Witamy Rodziców po wakacyjnej przerwie.

Już tylko kilka dni dzieli nas od rozpoczęcia roku szkolnego. Mamy nadzieję, że dzieci niecierpliwie czekają na powrót do przedszkolnej zabawy i nauki.

Życzymy wszystkim dzieciom  samych radosnych dni w przedszkolu, wspaniałej zabawy i nauki, wytrwałości w zdrowiu, a Rodzicom wytrwałości w tym trudnym czasie dla wszystkich.

Pierwszy dzień w przedszkolu, to zabawy swobodne, taneczne i ruchowe, przydzielanie znaczków, szafek, itp.. Pierwszy dzień w przedszkolu to wzajemne poznawanie, opowiadanie o wakacyjnych przygodach. Dla niektórych dzieci będzie to trudny dzień, ale mamy nadzieję, ze szybko się polubimy:)

W załączeniu udostępniamy prezentację zawierającą ogólne informacje na rok szkolny 2021-2022.

ZAŁĄCZNIKI:

• Załącznik
    Utworzono dnia 26.08.2021, Format: brak danych, Rozmiar: brak danych

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.