Informacja o zakończeniu roku szkolnego

Utworzono dnia 21.06.2021

Informacja o zakończeniu roku szkolnego

W Samorządowym Przedszkolu w Międzylesiu, uroczyste zakończenie roku szkolnego dla dzieci kończących edukacje przedszkolną i rozpoczynających naukę w kl. I  odbędzie się
w dniu 24.06.2021 r.:

- o godzinie 10:00 dla grupy „SOWY”,

- o godzinie 12:00 dla grupy „WILCZKI”.

Na uroczystość zakończenia roku do przedszkola będzie mógł wejść jeden rodzic
do jednego dziecka, z zachowaniem obowiązujących zasad: dezynfekcja rąk i zakryty maseczką nos i usta. Rodzice rozsadzeni będą w sali w bezpiecznych odstępach.

Obie uroczystości odbędą się w największej przedszkolnej sali dydaktycznej.

Po zakończeniu uroczystości rodzice opuszczą przedszkole. Przeprowadzona zostanie dezynfekcja, w tym krzesełek.

Dzieci, które kończą edukację przedszkolną mogą uczęszczać do przedszkola do końca sierpnia 2021 r. z wakacyjna przerwą.

Na miesiąc sierpień proszę zgłosić uczęszczanie dziecka do przedszkola wychowawcom poszczególnych grup, do dnia 30 czerwca 2021r. (dotyczy wszystkich grup przedszkolnych).