Utworzono dnia 25.11.2022
25.11. obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Robiliśmy piękne prace plastyczne związane z misiami i ich świętem. Rozwiazywalismy zagadki, braliśmy udział w różnorodnych zabawach i konkurasch. Dodatkowo, dzieci przynosiły ze sobą swoje ulubione misie, następnie przedstawiały je grupie, ćwicząc przy tym swobodę wypowiedzi i ośmielanie. Przedszkolaki otrzymały także dyplomy przyjaciół pluszowego misia!
Dodatkowo, z okazji tego święta, starsze grupy: Ananaski, Świetliki I Supersmyki otrzymały zaproszenie do Samorządowej Szkoły Podstawowej w Międzylesiu. Pani Maria Wikiera przygotowała dla dzieci opowiadania o znanych misiach oraz zabawy ruchowe, a uczniowie recytowali przedszkolakom wiersz o misiu. Wyżej wspomniane grupy przygotowały także prace konkursowe ,,Mój miś".  Bardzo dziękujemy za zaproszenie i mnóstwo świetnej zabawy!

Utworzono dnia 05.12.2022, 23:15

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.