Ferie zimowe 04 - 17.01.2021r.

Utworzono dnia 13.01.2021, 13:34

Po dłuższej nieobecności znów wróciliśmy do pracy. Dzieci stęsknione zabawy licznie przybyły do przedszkola. W czasie ferii nie można się nudzić, więc każdego dnia prowadzone są ciekawe i urozmaicone zajęcia, aby każde dziecko mogło rozwijać swoje zainteresowania. Nie brakuje tańców, pląsów, zabaw ruchowych, czy rytmicznych. Dzieci doskonalą swoje umiejętności manualne, tworząc liczne prace z użyciem różnorodnych technik plastycznych. Zapoznawane są z ciekawymi pozycjami z literatury dziecięcej oraz spędzają czas na swobodnej zabawie, rozwijając kreatywność i inwencję twórczą. Dzieci są w dwóch grupach zbiorczych, co sprawia, że wzajemnie się poznają, integrują i uczą się współdziałania i opieki nad młodszymi kolegami. Miło i ciekawie spędzamy czas!

Nie odnaleziono wydarzeń w wybranym okresie.

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.